Platí Carte vydaná v Čechách i na Slovensku a opačně?

Ano, Carte můžete využívat ve všech obchodech v České a Slovenské republice.

Jak poznám obchody, které poskytují slevy na Carte? 

Kompletní a aktuální databázi všech obchodů najdete na www.carte.cz. Všechny, včetně e-shopů, jsou označeny logem Carte na vstupních dveřích, výloze nebo webových stránkách.

Jakým způsobem se mohu dozvědět o novinkách Carte? 

Zdarma se zaregistrujte na stránkách www.carte.cz a my vám budeme zasílat e-mailem novinky a zajímavé možnosti pro držitele Carte formou e-NEWS.

Je Carte přenosná?

Carte není přenosná. Je vždy vystavena na jméno držitele, který má možnost jejím prostřednictvím uplatňovat slevy. Dále je opatřena datem platnosti a čárovým kódem.

Co mám dělat, když jsem kartu ztratil(a) nebo mi byla odcizena?

Pokud vám byla karta odcizena nebo jste ji ztratil(a), obraťte se na náš Klientservis +420 777 736 136 či na společnost, která vám kartu vydala.

Musí se Carte aktivovat?

Carte se nemusí nikde aktivovat, pokud není vydána ve spolupráci s bankou.

Je Carte platební či kreditní?

Carte může být platební či kreditní, ale pouze v případě, že ji klient obdrží od své banky.

Dostal(a) jsem kartu od zaměstnavatele nebo v oblíbeném obchodě, mohu využívat slevy ve všech obchodech Carte? 

Samozřejmě, pokud je na jakékoliv co-brandované kartě logo Carte, můžete využívat celou síť poskytovatelů slev jak v České, tak i Slovenské republice.

Byl(a) jsem v obchodě a neposkytli mi slevu?

Pokud je společnost zveřejněna v naší databázi na www.carte.cz znamená to, že s ní je uzavřen smluvní vztah a daná společnost je obchodním partnerem programu Carte. V souladu se smlouvou o obchodní spolupráci poskytuje slevy držitelům Carte. V případě neposkytnutí slevy se obraťte na vedoucího prodejny. Nebude-li vám i přesto sleva poskytnuta, kontaktujte náš Klientservis, který vaši reklamaci vyřeší.

Jak nakupovat v e-shopech s Carte?

Jednoduše - při objednávce uveďte číslo EAN - neboli číslo čárového kódu vaší Carte. Pokud nelze zadat čárový kód, uveďte do poznámky objednávky, že jste držitelem Carte.