Divadelní sezóna je v plném proudu

Letos slibuje divadelní sezóna bohatý výběr různých žánrů – od klasických dramat po moderní experimentální kusy. Divadla se plní novým nadšením, zatímco herci, režiséři a technické týmy pracují na posledních dotecích, aby svá díla představili ve své plné kráse. Pro diváky je to příležitost ponořit se do světa fantazie, emocí a kulturního obohacení, které jen divadlo může nabídnout. Vstupte s námi do tohoto oslnivého světa kde příběhy začínají.

DIVADLO BROADWAY

DIVADLO BROADWAY DIVADLO BROADWAY

Moderní divadlo v centru Prahy je vybaveno nejnovější špičkovou zvukovou a světelnou technikou, která byla vybrána a osazena tak, aby vyhovovala nejen potřebám muzikálů.

Sleva 10 % Kamenný obchod

PRAHA 1, Na Příkopě 31

DIVADLO JIŘÍHO MYRONA

DIVADLO JIŘÍHO MYRONA DIVADLO JIŘÍHO MYRONA

Divadlo Jiřího Myrona je součástí Národního divadla moravskoslezského s repertoárem operních, činoherních, baletních a muzikálových představení.

Sleva 10 % Kamenný obchod

OSTRAVA, Čs. legií 148/14

DIVADLO NA FIDLOVAČCE

DIVADLO NA FIDLOVAČCE DIVADLO NA FIDLOVAČCE

Divadlo patřilo k prvním soukromým divadelním domům v Praze. V roce 2021 oslavilo stoleté výročí. Dnes se řadí mezi přední pražské scény, a to díky progresivní dramaturgii, hereckým osobnostem, jedinečné atmosféře velkého divadelního domu a přátelskému prostředí. Jedná se o poslední dřevěnou arénu v Praze.

Sleva 15 % Kamenný obchod

PRAHA 4, Křesomyslova 625/4

DIVADLO KALICH

KOMORNÍ DIVADLO KALICH DIVADLO KALICH

Divadlo Kalich, je třetím nejnavštěvovanějším divadlem v ČR a opakovaně je vyhlašováno nejnavštěvovanější soukromou scénou v ČR. Na scéně funguje již 20 let, během kterých vyprodukovalo 60 inscenací. Divadlo je oblíbené obzvláště pro muzikálová představení a činoherní komedie.

Sleva 10 % Kamenný obchod

na 2 provozovnách